پ
پ

در ادامه مراسم آیت الله محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری اظهار کرد: درباره غدیر و این حادثه بزرگ تاریخی صحبت زیاد شده است .

وی با بیان اینکه خدا را شاکریم که در کشوری زندگی می کنیم که مادران پاک، شیر پاک به ما دادند، گفت: هر شام و بامداد اشهد ان علی ولی الله طنین انداز می شود و شما مشاهده کردید در مهمانی ده کیلومتری با همه تبلیغات سو چه اتفاقی افتاد و چگونه مردم پای کار بودند .

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: حضرت آقا به همه شما سلام رساندند.

وی با بیان اینکه رسانه های معاند با همت تلاش ها نتوانستند مانع حرکت مردمی شوند، گفت: بیشتر حمله ها این روز ها متوجه رهبر انقلاب است چرا که ایشان قائم این پرچم است و یک به یک اهداف امام خمینی را دنبال می کند.

آیت الله گلپایگانی افزود: این روزها هیچ جای رژیم غاصب اسرائیل از موشک های ما دور نیست و بدون خطا اتفاق می افتد و رهبر انقلاب مستقیم آن ها را هدایت می کند.

وی با بیان اینکه هر چند یکبار عنوان می کنند حضرت آقا بیمار هستند ولی چنین نیست و مقام معظم رهبری در سلامت کامل هستند، گفت: آیت الله ری شهری براساس مدارک بار ها عنوان کردند مقام معظم رهبری آخرین ولی فقیه است و بعد از ایشان حضرت مهدی عج ظهور خواهند کرد.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: دعای عهد را هر روز اگر می توانید بخوانید چرا که تحقق همه ی صحبت های دعای عهد برای خدا غیر قابل انجام نیست.

وی با بیان اینکه امیدواریم اثرات اقدام های خوبی که در کشور انجام می شود را ببینیم، ادامه داد: مایوس نشوید چرا راه خدا دست انداز دارد و با کمک خودش همه امور محقق می شود .

 

روابط عمومی بنیاد بین المللی غدیر

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.