تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : admin2
حوزه : بنیاد غدیر
شماره : 2631
تاریخ : ۸ اسفند, ۱۳۹۹ :: ۱۹:۵۴
آیین اختتامیه همایش ملی علل و پیامد های فقر فرهنگی و فرهنگ فقر در سیره امام علی علیه السلام آیین اختتامیه همایش ملی علل و پیامد های فقر فرهنگی و فرهنگ فقر در سیره امام علی علیه السلام در ایام میلاد نور و در آستانه میلاد موفور السرور امیرالمؤمنین برگزار شد.

اختتامیه اولین همایش ملی علل و پیامد های فقر فرهنگی و فرهنگ فقر در سیره امام علی علیه السلام در ایام میلاد نور و مصادف با میلاد خجسته و موفور السرور امیر المؤمنین علیه الصلاه و السلام در تاریخ 6 اسفند ماه سال جاری با حضور آیت الله کاظم صدیقی دبیر کل بنیاد بین المللی غدیر و امام جمعه موقت تهران و آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی عضو مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و جمعی از مسئولین علمی، فرهنگی و اجتماعی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سالن دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید.

این همایش که به همت بنیاد بین المللی غدیر و با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در دانشگاه های استان مرکزی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه جامع علمی کاربردی و ... از ماه های گذشته شروع به کار نموده و مراحل مقدماتی دریافت و داوری مقالات آن طی شده بود با دریافت 300 مقاله در اولین سال به کار خود پایان داد.

بنا به اظهار دکتر حسین کلانتری رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی 60 مقاله کاربردی از مجموع مقالات برگزیده این همایش تا پایان فروردین ماه سال 1400 چاپ و در اختیار دستگاه های اجرایی و نهاد های عمومی کشور قرار خواهد گرفت.

در آیین اختتامیه اولین همایش ملی علل و پیامد های فقر فرهنگی و فرهنگ فقر در سیره امام علی علیه السلام از نویسندگان مقالات برگزیده توسط هیئت داوران تجلیل به عمل آمد و همچنین آیت الله صدیقی با اهداء لوح سپاس از آیت الله دری نجف آبادی، دکتر حسین کلانتری، حجه الاسلام والمسلمین دکتر ایمانی مقدم و تعدادی از برگزار کنندگان همایش قدردانی نمود.

© 2021 تمام حقوق این سایت برای سایت بنیاد بین المللی غدیر محفوظ می باشد.