پ
پ

مراسم اهدای حکم وزیر راه و شهرسازی کشور به عنوان رئیس بنیاد غدیر در وزارتخانه راه و شهرسازی برگزار شد.

مراسم جشن ولایت و غدیر با حضور آیت الله صدیقی دبیرکل بنیادبین اللملی غدیر، سردار سرلشکر صفوی مشاور عالی و دستیار مقام معظم رهبری، دکتر مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی، دکتر حسین ظریف قائم مقام دبیرکل و مدیرعامل بنیاد بین المللی غدیر و با حضور جمعی از مقامات، مدیران و کارکنان وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.

در این مراسم حکم وزیر راه و شهرسازی به عنوان رییس نماینده کل بنیاد بین المللی غدیر در آن وزارتخانه از سوی آیت الله صدیقی به ایشان اعطا شد.

آیت الله صدیقی ضمن برشمردن اهمیت عید سعید غدیر و حتی برخی از فضایل امیرالنمومنین گفت: امیرالمومنین چراغ هدایت، امام متقین وصی و جان پیامبر خدا است و برگزاری دهه امامت و ولایت و روز عید سعید غدیر که روز اعمال دین و اهتمام نعمت الهی است باید زمینه‌ای برای آشنایی بیشتر جامعه با آن امام بزرگوار باشد.

آیت الله صدیقی با اشاره به مهمانی با شکوه عید سعید غدیر در تهران و سایر شهرهای کشور افزود این برنامه که به صورت نمونه در سال‌های پیش در برخی از شهرها انجام می‌شد سال گذشته در چند شهر و به‌ویژه تهران جلوه و شکوهی یافت که مورد تجلیل مقام معظم رهبری قرار گرفت و خرسندی و تاکید حضرت آقا باعث شد تا امسال چنین مراسمی در کنار هزاران برنامه مردمی که از عید قربان آغاز شده است مورد اهتمام جدی جوانان قرار گیرد.

دبیر کل بنیاد بین المللی غدیر خدمت خالصانه به مردم را از مواردی دانست که مدیران ما باید از امیرالمومنین سرمشق بگیرند و با اشاره به خدمات دولت، تلاش بیشتر وزارت راه و شهرسازی در خدمت به مردم را با توجه به اهمبت وضایف ان مهم دانست و برای آقای بذرپاش آرزوی موفقیت کرد.

در این مراسم سردار دکتر رحیم صفوی عضو هیئت امنای بنیاد بین المللی غدیر نیز با بیان حدیثی ضمن بیان اهمیت غدیر و لزوم تمسک به امیرالمومنین گفت زندگی در پرتو تعالی اهل بیت راه نجات و سخاوت انسان ها است. سردار صفوی نقش ولایت فقیه در مقام معظم رهبری را در اقتدار انقلاب اسلامی و پیشرو اهداف آن در مسیر غدیر را نقش برجسته و بی نظیر خواند.

در ادامه این مراسم، حکم انتصاب آقای دکتر بذرپاش به عنوان رییس نمایندگی بنیاد بین المللی غدیر در وزارت راه و شهرسازی ار سوی آیت الله صدیقی به ایشان اعطا شد.

آقای دکتر بذرپاش ضمن ابراز خرسندی از این مسئولیت، خدمت به غدیر را توفیقی الهی برشمرد و خدمت به مردم را گامی در راستای اهداف غدیر دانشت.

در این مراسم گروه های سرود دانش آموزان و گروه های دف زنی از کردستان با مدیهه سرایی و شعر خوانی دهه امامت و ولایت را گرامی داشت.

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.