پ
پ

همچنین آیت الله صدیقی دبیر کل بنیاد بین المللی غدیر اظهار کرد: پرچم غدیر در این ماه برافراشته شد و برای همیشه آوازه اش باقی ماند.

وی با بیان اینکه آیات ولایت که به بهانه خاتم بخشی امیرالمومنین صریح‌ترین آیه است در این ماه نازل شد، افزود: سفره ی ایثار بی نظیر و بی سابقه امیر المومنین علیه السلام باعث شد آیه تطهیر، حدیث اصحاب کسا، آیه مباهله و هل اتی نازل شد.

آیت الله صدیقی ادامه داد: اظهار ارادت‌مان و برگزاری مراسم و راهپیمایی‌های دشمن شکن دلیلی دارد چرا که اولین دلیل تکوین است.

وی با بیان اینکه امیرالمومنین علیه السلام دریا و چشمه است، ادامه داد: ممکن نیست کسی بتواند محبت علی علیه السلام را از درون ما خارج کند و شیعه واقعی از علی دست برنمی‌دارد.

دبیر کل بنیاد بین المللی غدیر گفت: آن چه که دل بشر را می برد قدرت و علم است و انسان نسبت به کمال مجذوب است و نسبت به نقص نفرت دارد.

وی با بیان اینکه محبت امیرالمومنین علیه السلام خلقت و سیرت ماست، گفت: ارث پیغمبر ما این محبت است که به ما رسیده است و همه خوبی‌ها ما را به او وصل کرده است و قرآن کتاب علی علیه السلام است.

آیت الله صدیقی گفت: علی علیه السلام یک منظومه است و این منظومه در آیه مباهله به ما رسیده است و آنکه مهر علی علیه السلام در آن رشد می کند خانواده است.

وی با بیان اینکه باید حافظ نظام خانواده باشید، گفت: خانواده در پرتو امیرالمومنین علیه السلام و آیه مباهله اهمیت خانواده را مطرح کرده است و این خانواده ها بودند که در ٨ سال دفاع مقدس زیبایی آفریدند.

دبیر کل بنیاد بین‌المللی غدیر گفت: به فرزندان خوبی منتقل کنید و آن ها را به دامن امیرالمومنین علیه السلام و اولادش قرار دهید. همچنین مقام زن در آیه مباهله مورد توجه است.

 

روابط عمومی بنیاد بین المللی غدیر

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.