شنبه, 03 اسفند 1398
شناسه خبر:982

ربا را از قاموس اقتصاد ایران حذف کنید

  • انداز قلم

ربا را از قاموس اقتصاد ایران حذف کنید .

 
 تاریخ ثبت: 3/5/1396      

 

     

دبیرکل بنیاد بین المللی غدیر در اجلاس سراسری اصناف ایران با اشاره به عوارض نامناسب ربا در اقتصاد ایران گفت : اموالتان را پاک و ربا را از قاموس اقتصاد ایران حذف کنیدکه شما می‌توانید اینکار را انجام دهید و خود را از بازیهای جناحی کنار بکشید که همه در خطر هستیم .

   به گزارش خبرنگار بازرگانی خبرگزاری تسنیم ، آیت‌الله کاظم صدیقی امروز در نهمین اجلاسیه دوره ششم نمایندگان اتاق اصناف ایران اظهار کرد : دشمنان بعد از اینکه 8 سال از جنگ و دفاع مقدس نتوانستند نظام ما را به زانو دربیاورند به جنگ اقتصادی آمدند.

وی افزود : دشمنان قسم خورده به جنگ اقتصادی با شما و اصناف و بازاریان آمدند همانطور که شما دشمن را در دفاع مقدس مجبور به عقب‌نشینی کردید در مقابل با جنگ اقتصادی نیز از طریق ایمان، اخلاص، عشق به خدا و معنویت دوباره می‌توانید این کار را انجام دهید.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه علما جانشین امامان ما هستند ادامه داد: کسانی که مسجد می‌سازند مخارج آن را تامین و شرایط را برای فعالیت علما فراهم می‌کنند اصناف هستند.

وی در ادامه با اشاره به نقش مهم اصناف در پیشبرد دفاع مقدس و جلوگیری از هجوم دشمن در سالهای دفاع مقدس به کشور بیان داشت : در جنگ پیش آمده اصناف و تجار و بازرگانان دولت را حمایت کردند و آنها در بندگی خدا به درجاتی رسیدند که مثالی‌زدنی هستند.

آیت‌الله صدیقی گفت : مملکت در تهاجم اقتصادی است و می‌خواهند کارآیی را از شما بگیرند و در تهاجم فرهنگی بنده چیزهایی می‌دانم که اگر آنها را به شما بگویم اشک می‌ریزید. ناموس، جوانان و دخترانمان در خطر هستند.

وی در ادامه گفت : تجّار اسلام را به سایر کشورها برده‌اند و آنها نقش مهمی در پیشبرد این اهداف داشته‌اند . شما در دوران دفاع مقدس شهید داده‌اید و از کشور دفاع کردید امروز نیز در زیر پرچم ولایت فقیه و نایب برحق امام زمان(عج) باشید .

دبیرکل بنیاد بین المللی غدیر در پایان با اشاره به عوارض ربا بر اقتصاد کشور گفت : برای رفع این مشکل ابتکار و خلاقیت شما اصناف را می‌طلبد که اموالتان را پاک و ربا را از قاموس اقتصاد ایران حذف کنید و این شما هستید که می‌توانید این کار را انجام دهید و خود را از بازیهای جناحی کنار بگذارید که همه در خطر هستیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین