شنبه, 03 اسفند 1398
شناسه خبر:975

ستاد دهه امامت و ولایت تشکیل شد

  • انداز قلم

ستاد دهه امامت و ولایت تشکیل شد

 
 تاریخ ثبت: 2/4/1397      
     


     
     
مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر از تشکیل ستاد مرکزی گرامیداشت دهه امامت و ولایت خبر داد.

به گزارش  مرکز اطلاع رسانی بنیاد بین المللی غدیر ،دکتر حسین ظریف‌منش رئیس ستاد دهه امامت و ولایت و مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر از تشکیل ستاد مرکزی گرامیداشت دهه امامت و ولایت خبر داد و گفت: با الهام از فرمایشات مقام معظم رهبری هر ساله از عید سعید قربان تا عید سعید غدیرخم با مشارکت اقشار مختلف مردم، تشکل‌های مذهبی مردمی، مراکز فرهنگی و تبلیغی و دستگاه‌های اجرایی کشور ده‌ها هزار برنامه تبلیغی، علمی، ورزشی و هنری اجرا می‌شود.

وی افزود: هدف از این دهه گرامیداشت غدیر به عنوان یکی از نقاط عطف تاریخ اسلام و همچنین تبیین فلسفه غدیر و بیان فضایل و تعالیم امیرالمؤمنین در جامعه است، با این وجود ستادهای استانی دهه امامت و ولایت نیز به زودی با مشارکت دستگاه‌های مختلف فرهنگی در استان‌ها تشکیل خواهد شد.

ظریف‌منش خاطرنشان کرد: از همه اساتید حوزوی و دانشگاهی، دانشجویان، فرهنگیان و تمامی اقشار جامعه به ویژه جوانان دعوت می‌کنیم تا با ارائه نظرات و پیشنهادات، ابتکارات و نوآوری‌های راهگشای خود این بنیاد را در گرامیداشت هر چه باشکوه‌تر ایام دهه امامت و ولایت کمک و همراهی کنند.

این ستاد با حضور شخصیت‌ها و فعالان عرصه فرهنگی و اجرایی کشور تشکیل شده و متشکل از کمیته‌های متعددی است که هر یک وظیفه‌ای دارند و در این قالب سازماندهی شده‌اند.
     
      

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین