شنبه, 03 اسفند 1398
شناسه خبر:948

مدیران در «جنگ اقتصادی» یک یاعلی دیگر بگویند

  • انداز قلم

 مدیران در «جنگ اقتصادی» یک یاعلی دیگر بگویند

 

 تاریخ ثبت: 26/4/1397      
         

آیت‌الله صدیقی: مدیران در «جنگ اقتصادی» یک یاعلی دیگر بگویند
دبیرکل بنیاد بین المللی غدیر با بیان اینکه امروز محیط اداری برای مسئولان یک جبهه و سنگر است و نباید کم گذاشت گفت: امروز انتظار از مدیران خط‌‌‌شکنی است و مدیران باید در جنگ اقتصادی یک یاعلی دیگر بگویند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله کاظم صدیقی صبح روز پنجشنبه در شورای اداری استان کرمان با بیان اینکه حضور در استان کرمان که مردمی ولایتمدار دارد توفیقی بود که حاصل شد اظهارداشت: کرمان نمایندگان خوبی در مجلس دارد که کاری هستند. وی با اشاره به اینکه پیامبر بزرگوار(ص) اولین گام را در جهت دعوت به ایمان به خدا انجام داد و محاصره‌های سخت اقتصادی را تحمل کرد گفت: پیامبر از همان روز اول جانشینی امیرالمومنین(ع) را عنوان کرده بود.

ایشان با بیان اینکه پیامبر اسلام در همان جلسه یوم‌الدار فرمود هر کس دعوت توحیدی من را قبول کند او وصی و جانشین من است خاطر نشان کرد: امام علی(ع) دست بیعت داد. وی با اشاره به اینکه داشتن حاکم صالح و حکومت کارآمد از همان اول در جامعه وجود داشت افزود: آخرین اقدام عملی پیامبر(ص) نیز در یک ماموریت حساس الهی این بود که در واقعه غدیر حکومت در دست اهل خودش قرار بگیرد.

آیت‌الله صدیقی با بیان اینکه علی(ع) حقیقت ایثار و کانون اخلاص است و به مسئولین هشدار می‌دهد که مسئولیت عشق به مردم و خدمت به آنها است بیان کرد: علی(ع) حقیقت عرفان و همه ارزش‌های والای بشری است. وی با اشاره به اینکه هر که زیر پرچم علی(ع) آمد مشمول دعای پیامبر(ص) است و هر که از جریان حاکمیت عدل اسلامی سرپیچی کرده و کم کاری کند مشمول نفرین پیامبر(ص) است گفت: حکومت پناه مردم بوده و کلید فتوحات مردم است.

دبیر کل بنیاد بین‌المللی غدیر با بیان اینکه نامه امیرالمومنین(ع) به مالک‌اشتر در حکومت‌داری را بخوانید تصریح کرد: امروز روز جنگ است و در زمان جنگ، اداری کارکردن جواب نمی‌دهد. وی با اشاره به اینکه در هشت سال دفاع مقدس مردم و مسئولان شبانه‌روز در جنگ بودند و عرشی شدند افزود: جنگ اقتصادی دست کم از جنگ هشت ساله نظامی ندارد و باید جبهه‌ای وارد شد.

آیت‌الله صدیقی با بیان اینکه ایمان بدون ولایت ایمان نیست بیان کرد: اعتقاد به اینکه پیامبر برای آشتی دل‌ها با خدا دنیا و آخرت را در سایه قوانین دین ایجاد کرد را باید باور داشت.

شعار دادن و عمل نکردن خلاف دین است

وی با اشاره به اینکه شعار دادن و عمل نکردن خلاف دین است و باعث می‌شود بهترین‌های ما مایوس شوند گفت: مردم از حکومت طاغوت مایوس شدند که انقلاب کردند و امروز محیط اداری برای مسئولان یک جبهه و سنگر است و نباید کم گذاشت. دبیرکل بنیاد بین المللی غدیر با بیان اینکه امروز روز خط کشی راست و چپ نیست و دشمن همه را مورد هدف قرار داده است افزود: همت خود را بلند کنید و جامعه را برای ظهور حضرت مهدی(عج) آماده کنید و امروز انتظار از مدیران خط‌‌‌شکنی است.

وی با اشاره به اینکه وحدت ما در حول محور ولایت است و امام فرمود اگر می‌خواهید متحد باشید باید زیر پرچم ولایت باشید گفت: بدوید و هر چقدر که دویدی نپرس چقدر دویدم بلکه ببین دشمن کجاست. آیت‌الله صدیقی با بیان اینکه کیفیت کار را بالا ببرید و ببینید در زندگی مردم چه اتفاقی افتاده است بیان کرد: کیفیت کالای ایرانی را بالا ببرید و این مهم است.

وی با اشاره به اینکه اگر عشق و حب به علی باشد گرفتار هیچ مشکلی نخواهید شد و عشق چشمه است و می‌جوشد گفت: امروز باید یک یا علی دیگر گفت و شهید بهشتی فرمود ما عاشقان خدمتیم نه تشنگان قدرت.

دبیر کل بنیاد بین‌المللی غدیر با بیان اینکه امروز وجود رهبر معظم انقلاب یک نعمت است که باید از وجود رهبری بهره ببریم افزود: هر جا مشکل پیدا کردیم زاویه گرفتن از ولایت بوده و نباید با تفرقه اجازه سوءاستفاده به دشمن بدهیم.

به گزارش تسنیم در این جلسه از خدمات آیت‌الله سیدیحیی جعفری رئیس سابق بنیاد بین‌المللی غدیر در استان کرمان تجلیل و حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی به‌عنوان رئیس جدید بنیاد بین‌المللی غدیر در کرمان معرفی شد.      
             
     

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین