شنبه, 03 اسفند 1398
شناسه خبر:940

مسابقه بزرگ فرهنگی " آشنایی مردم ایران با سیره شهدای ورزشکار بر گزار می شود.

  • انداز قلم

مسابقه بزرگ فرهنگی " آشنایی مردم ایران با سیره شهدای ورزشکار بر گزار می شود.

 
تاریخ ثبت: 17/6/1394      
     

     


به گزارش مرکز اطلاع رسانی بنیاد بین المللی غدیر  داود آذرنوش مسئول سازمان بسیج ورزشکاران گفت ،جامعه ورزش کشور در دوران هشت سال دفاع مقدس حدود 5 هزار شهید به انقلاب اسلامی تقدیم کرده است. این شهدای والا مقام عموماً عضو تیم های ملی و یا منتخب استان می باشند که دارای مقام در سطح کشور، آسیا و جهان بوده و بخشی از این شهدا نیز در رشته های ورزشی خود از نخبگان سرآمد به حساب می آمدند.

در این راستا سازمان بسیج ورزشکاران کشور با همکاری و همیاری وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک , بنیاد بین المللی غدیر وسایر نهادها و دستگاه های مرتبط اقدام به برگزاری کنگره شهدای ورزش کشور نموده است که انشالله اجلاسیه کنگره در بهمن ماه سال جاری برگزار می گردد. در این خصوص و در جهت آشنایی ملت قهرمان و شهید پرورمان با سیره و مرام این پهلوانان شهید و به مناسبت دهه امامت و ولایت اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ فرهنگی " آشنایی مردم ایران با سیره شهدای ورزشکار" نموده است.

با توجه به استقبال گسترده هموطنان عزیز از مسابقه آشنایی با سیره شهدای ورزش کشورمهلت شرکت در مسابقه و جوایز آن افزایش یافت.

آذرنوش گفت در این مسابقه جوایز بزرگ فرهنگی به قید قرعه شرح به زیر اهداء می گردد:

الف- 20 کمک هزینه سفر به کربلای معلی

ب- 20 کمک هزینه سفر به مشهد مقدس

ج) دهها جایزه نفیس فرهنگی

در آخر مسئول بسیج ورزشکاران از هموطنان خواستند برای آگاهی بیشتر و شرکت در مسابقه به سایت   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید      این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مراجعه کنند و یا از طریق شماره تلفن 22661429-021 تماس حاصل نمایند.
     
             
     

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین