شنبه, 03 اسفند 1398
شناسه خبر:937

مسئولین بنیاد بین المللی غدیر در شهرستان های استان مازندران منصوب شدند

  • انداز قلم

مسئولین بنیاد بین المللی غدیر در شهرستان های استان مازندران منصوب شدند .

 

 تاریخ ثبت: 24/5/1396      
     

     

     

دهه امامت و  ولایت ایام شادی دل اهل بیت (علیهم السلام) است و با برنامه ریزی مناسب این ایام را گرامی بدارید .  

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی غدیر ، حضرت آیت الله طبرسی ریاست بنیاد بین المللی غدیر در استان مازندران طی احکامی جداگانه ، مسئولین این بنیاد در شهرستانهای استان مازندران را منصوب نمودند.

آیت الله طبرسی ائمۀ محترم جمعه استان را طی احکام جداگانه ای به عنوان مسئولین بنیاد غدیر درشهرستان های استان مازندران منصوب کردند .

بنابراین گزارش در این جلسه که با حضور مسئولین فرهنگی استان مازندران برگزار گردید ، علاوه بر بررسی مسائل فرهنگی  و موضوع دهه امامت و ولایت ، ایشان به بیان توصیه های لازم جهت برگزاری باشکوه این دهه مبارک پرداختند و از تمامی مسئولین دستگاه ها و ادارات استان درخواست کردند تا با همت والا و تلاش مضاعف به تبیین و ترویج فرهنگ غنی غدیر در میان مردم بپردازند .

 آیت الله طبرسی نماینده محترم مقام معظم رهبری و ریاست بنیاد بین المللی غدیر در استان  ضمن گرامی داشت این دهه فرخنده اظهار داشتند : دهه ولایت ایام شادی دل اهل بیت است و با برنامه ریزی مناسب این ایام را گرامی بدارید .

ایشان خطاب به حاضران در این نشست گفتند : دهه امامت و ولایت را در پیش رو داریم . با ارج نهادن و معرفی مقام شامخ ولایت و امامت در این ایام خاص تاریخی آگاهی و پای بندی مردم ولایت مدار ایران اسلامی را تقویت نمایید که هر چه داریم از برکات ولایت و امامت است و ائمه جمعه که مسئولیت بنیاد را در شهرها به عهده دارند نسبت به تمهید مقدمات و برگزاری برنامه های فرهنگی که از سوی بنیاد غدیر مرکز ارائه شده است با هماهنگی مسئولین فرهنگی و اجرایی استان اقدام نمایید  .

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین