شنبه, 03 اسفند 1398
شناسه خبر:907

۱۵۰ کارگاه غدیرشناسی در کرمانشاه برگزار می‌شود

  • انداز قلم

 ۱۵۰ کارگاه غدیرشناسی در کرمانشاه برگزار می‌شود


تاریخ ثبت: 6/6/1395      
     


 
به گزارش مرکز اطلاع رسانی بنیاد بین المللی غدیر؛ دبیر اجرایی بنیاد بین‌المللی غدیر استان کرمانشاه گفت: با دعوت از ۱۰ نفر از اساتید امامت و ولایت و مهدویت حوزه علمیه قم در دهه امامت و ولایت در استان کرمانشاه ۱۵۰ کارگاه غدیرشناسی برگزار می‌شود.

بهروز همتی، دبیر اجرایی بنیاد بین‌المللی غدیر استان کرمانشاه در ادامه گفت : از روز جمعه ۲۶ شهریورماه تا روز سه‌شنبه ۳۰ شهریور همزمان با دهه امامت و ولایت با دعوت ۱۰ نفر از اساتید امامت و ولایت و مهدویت حوزه علمیه قم به مدت ۴ روز در تمام شهرستان‌های استان و مرکز استان دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های غدیرشناسی برگزار می‌شود.

وی افزود: علاوه بر اساتید اعزامی از قم ۴ نفر از طلاب فاضل شهر کرمانشاه نیز هفته گذشته به قم اعزام شدند و در اردوگاه آموزشی یاوران حضرت مهدی(عج)  توسط بنیاد بین المللی غدیر کشور آموزش دیدند تا دراین ایام برای برگزاری سخنرانی به شهرستان‌های استان اعزام شوند.

همتی تصریح کرد: بنیاد بین‌المللی غدیر استان کرمانشاه تاکنون با ارگان‌ها و سازمان‌هایی از جمله تبلیغات اسلامی و اوقاف و امورخیریه هماهنگی‌هایی در رابطه با برگزاری برنامه‌های دهه امامت و ولایت صورت داده است.

دبیر اجرایی بنیاد بین‌المللی غدیر استان کرمانشاه اظهار کرد: کارگاه‌های آموزشی غدیرشناسی در شهرستان‌های صحنه، هرسین و بیستون، سنقروکلیایی، اسلام‌آبادغرب، سرپل‌ذهاب، گیلان‌غرب و دالاهو برگزار خواهد شد.

وی افزود: همچنین دیگر برنامه این بنیاد در دهه امامت و ولایت در استان کرمانشاه برگزاری ۶۰ تا ۸۰ جلسه سخنرانی و پرسش و پاسخ در مراکز، سازمان‌ها و ارگان‌ها خواهد بود.

همتی گفت: امید داریم برگزاری این برنامه‌ها مقدمه‌ای برای برگزاری ششمین همایش ملی غدیر پژوهی که بهمن ماه سال‌جاری در کرمانشاه برگزار می‌شود، باشد.

یادآور می‌شود، فراخوان ارسال مقاله برای این همایش تا پیش از عید غدیر اعلام و به دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه سراسر کشور ارسال خواهد شد.      
             
     

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین