شنبه, 03 اسفند 1398
شناسه خبر:904

اخبار دهه امامت و ولایت

  • انداز قلم

 اخبار دهه امامت و ولایت

 
 تاریخ ثبت: 16/7/1393      
     

 


پایگاه اطلاع رسانی بنیاد بین المللی غدیر بروز رسانی شد

به گزارش ستاد اطلاع رسانی دهه امامت و ولایت ، دکتر حسین ظریف منش ، مدیر عامل بنیاد بین المللی غدیر در گفتگو با خبرنگار ویژه این ستاد ، از بروز رسانی پایگاه اطلاع رسانی بنیاد بین المللی غدیر خبر داد.این مسئول با اشاره به اقبال گسترده نسل جوان به فعالیت در فضای مجازی و بهره گیری از فعالیتهای اجتماعی از طریق پایگا ههای اینترنتی، ضرورت توجه و برنامه ریزی مدیران و مسئولان فرهنگی کشور در راستای بهره گیری کامل و صحیح  از این امکان فرهنگی را بر  شمرده و اعلام نمود که : بنیاد بین المللی غدیر در جهت ایجاد پل ارتباطی دو سویه با مخاطبین خود و همچنین پوشش دادن کامل خبری فعالیتهای غدیری این مرکز و نمایندگی های آن در استانها و شهرستانهای مختلف کشور ، اقدام به بروز رسانی پایگاه اطلاع رسانی خویش نمود.

دکتر حسین ظریف منش سپس ادامه دادند که تا آنجایی که امکان داشته است تلاش نموده ایم تا مراجعین این پایگاه ضمن در جریان قرار گرفتن از اخبار و فعالیت های غدیری بنیاد ، بنا به سلیقه از عناوین متنوع موجود در این سایت نیز نهایت استفاده را ببرند .مدیر عامل بنیادبین المللی غدیر در پایان سخنان خود افزود که :علاقمندان می توانند جهت بهره مندی از امکانات موجود با مراجعه به آدرس اینترنتی alghadir.irدر جریان آخرین فعالیتهای غدیری کشور قرار بگیرند.

.................................................................................................................................................................

18اثر برگزیده از شاعران آیینی کشور در جشنواره سراسری دوباره غدیر انتخاب شد.

 مرکز اطلاع رسانی ستاد دهه امامت و ولایت اعلام کرد

سومین جشنواره سراسری شعر غدیر با عنوان ((دوباره غدیر)) در روز سه شنبه 15/7/93 در حافظیه شیراز برگزار  می گردد.

دراین جشنواره با حضور جمع کثیری از شعرای آئینی از  18 اثر برگزیده هیأت داوران تجلیل به عمل می آید

این جشنواره که با همت بنیاد بین المللی غدیر برگزار می گردد هدف خود  را ترویج و تبیین غدیر و فلسفه آن از سوی شعرای آئینی و بهره گیری از هنر به عنوان عامل اثر بخش در ابلاغ پیام غدیردر زیباترین و رساترین شکل اعلام نموده است.

اسامی 18 تن از شعرای برگزیده عبارت است از:

 آقایان محمد سهرابی از  تهران 

احمد بابایی       تهران

قائم صرافان    اصفهان

مجید نجفی     تهران

مصطفی توفیقی     مشهد

بهنام صدقی      آذربایجان شرقی

محسن کاویانی       قم

محسن ناصحی        اصفهان

سید علی اکبرسلیمانی      کهکیلویه وبویر احمد

سید مهدی حسینی نژاد       ایلام

علی سلیمانی           همدان

مهدی مردانی     قزوین

عباس چشامی      تهران

علی فردوسی     اصفهان

مجتبی صفدری     کرج

هادی فردوسی         شیراز

محمد تقی جعفری تفضل     همدان

عالیه مهرابی          یزد

......................................................................................................................................................................

برگزاری مسابقه پیامکی غدیر در شبکه یک سیما

به گزارش مرکز اطلاع رسانی ستاد دهه ی امامت و ولایت ، برنامه شمیم غدیر با همکاری و مشارکت شبکه یک صدا و سیمای جمهوری اسلامی و بنیاد بین المللی غدیر اقدام به برگزاری مسابقه پیامکی غدیری در سطح ملی نموده است.این مسابقه سراسری بوده و هر روز و هر شب در طول دهه ی امامت و ولایت از طریق رسانه ملی (شبکه یک ) اجرا و طی آن هر شب به قید قرعه به ده نفر از برندگان هر یک به مبلغ 1000000 ریال اهداء خواهد شد. مسئول اطلاع رسانی ستاد دهه ی امامت و ولایت در تکمیل خبر خود  و زمان برگزاری این مسابقه افزود که : این مسابقه هر شب و قبل و بعد از هر اخبار سراسری در راس ساعت 14-19 و 21 از شبکه یک سیما پخش می شود. اضافه می شود که علاقمندان می توانند پاسخ سوالات پیامکی را با فونت فارسی به سامانه 30002636 ارسال نمایند.

..............................................................................................................................................................

همایش بین المللی غدیر محور وحدت امت اسلامی برگزار می شود

به گزارش مرکز اطلاع رسانی ستاد برگزاری دهه ی امامت و ولایت ، همایش بین المللی « غدیر محور وحدت امت اسلامی » در طی دهه  ی امامت و ولایت در جزیره ی قشم برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که این همایش یک روزه به همت نهادهای فرهنگی و آموزشی قشم و با همکاری نمایندگی بنیاد بین المللی غدیر استان برگزار و طی آن علمای برجسته شیعه و اهل سنت از کشورهای مختلف اسلامی حضور یافته و در کنار ارائه سخنرانی های تخصصی ، به بحث و گفتگو پیرامون غدیر ، وحدت و انسجام اسلامی خواهند پرداخت.بنا به گزارش این پایگاه اطلاع رسانی  یکی از اهداف اصلی برگزار کنندگان این همایش بین المللی ، پرداختن به مبحث مهم وحدت و ارائه راهکارهای کارآمد در زمینه ایجاد و حفظ وحدت و انسجام اسلامی در بین ملل مسلمان می باشد. اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه ی برگزاری این همایش متعاقبا از طریق دبیرخانه این همایش در قشم و مرکز اطلاع رسانی ستاد دهه ی امامت و ولایت اطلاعرسانی خواهد شد.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین