پنج شنبه, 01 آبان 1399
شناسه خبر:589

بسته های فرهنگی دهه امامت و ولایت دراستان مرکزی درحال توزیع است.

  • انداز قلم

تاریخ ثبت: 6/7/1394     


به گزارش مرکز اطلاع رسانی بنیاد بین المللی غدیر ، دبیر اجرایی این بنیاد در استان مرکزی گفت: به مناسبت دهه امامت و ولایت بسته های فرهنگی  در سه نقطه شهر در حال توزیع است.

 ،حجت الاسلام والمسلمین مصطفی ذوالفقاری، دبیر اجرایی  بنیاد بین المللی غدیردر استان مرکزی  گفت: دفتر بنیاد غدیر در خیابان محسنی، مجتمع حوزوی خاتم و دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در مجتمع آفتاب نقاط توزیع بسته های فرهنگی غدیر هستند.

وی ادامه داد: 4هزار پوستر با موضوع دهه امامت و ولایت، 4هزار برنامه هفتگی مخصوص دانش آموزان مقطع ابتدایی، 150 متر بنر پلاکاردی مخصوص نصب در مساجد و معابر، کتاب منشور تربیت اسلامی برگرفته از وصیت نامه امیرالمومنین (ع) و نرم افزار غدیر خم در دهه امامت و ولایت توزیع می شود.

حجت الاسلام ذوالفقاری از توزیع 50 متر بنر تبلیغاتی مخصوص نصب در اتوبوس های درون شهری خبر داد و گفت: همه اتوبوس های درون شهری به طور هم شکل و یکسان به بنر تبریک عید غدیر مزین شده اند.

برگزاری مسابقه کتابخوانی خطبه غدیر در استان مرکزی

دبیر اجرایی بنیاد غدیر استان مرکزی ادامه داد:‌به مناسبت فرارسیدن عیدسعید غدیرخم مسابقه کتابخوانی خطبه غدیر از سوی بنیاد غدیر استان مرکزی بین جوانان و نوجوانان برگزار می شود.

وی افزود:‌ مسابقه کتاب‌خوانی خطبه غدیر به همت بنیاد غدیراستان مرکزی و کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی با هدف آشنایی هرچه بیشتر جوانان و عموم مردم با خطبه ماندگار غدیر و ترویج و ارتقای فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی در سطح استان برگزار می‌شود.

این مسابقه به صورت کتبی در سطح استان برگزار می شود و به قید قرعه به کسانی که بیشترین امتیاز را آورده باشند جوایزی اهدا می شود.

حجت الاسلام ذوالفقاری اظهار کرد:‌ ترویج فرهنگ علوی یک رسالت و وظیفه مهم مسلمانان به‌ویژه شیعیان است و ترویج این فرهنگ یک تکلیف شرعی و دینی مسلمانان و شیعیان است که باید به این مهم ادای دین کنیم.

وی اهمیت جشن های عید غدیر که با هدف بسط و گسترش و تعمیق و تقویت مبانی والای فرهنگ اسلامی برگزار می شود را سبب ارتقای سطح نشاط اجتماعی افراد دانست که پاسداشت عید سعید غدیر و هفته ولایت را در پی دارد.
     
      

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین