پنج شنبه, 30 آبان 1398
شناسه خبر:1246

برگزاری ۲۱ برنامه در دهه امامت و ولایت در سیستان و بلوچستان

  • انداز قلم

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: ۲۱ برنامه در دهه امامت و ولایت در سیستان و بلوچستان برگزار شد.

حجت الاسلام عیسی بزمانی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در ۲۰ شهرستان برنامه های مختلفی در دهه امامت و ولایت برگزار می شود که محوریت برنامه ها مردمی است با رویکرد حضور مردم و حوزه هایی که مردم محور است می رود.

وی افزود: ۲۱ برنامه را در ایام دهه امامت و ولایت خواهیم داشت با صد ها فعالیت که در این زمینه است، تکایا و هیات مذهبی در خود زاهدان از امروز در سطح مساجد میادین و پارک های منتخب جشن های را در پارک ها برگزار خواهند کرد.

 

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: در تمامی مساجد جامع و مساجد دیگر جشن های محوری ها خواهیم داشت در کنار این مفاهیم غدیر و همچنین تبیین مفاهیم غدیر را در قالب خطبه خوانی غدیر در سطح مساجد در طول دهه امامت و ولایت و زیارت امین الله و جامعه کبیره که مفاهیم بلندی در حوزه امامت و ولایت دارد در دستور کار داریم.

 

این مسؤول ادامه داد: در شب میلاد امام هادی به بحث زیارت غدیریه خواهیم پرداخت، برگزاری شب شعر کارگاه آموزشی غدیری. همایش های مردمی غدیر همایش تبیینی مباهله، بازسازی واقعه غدیر در ۸ شهرستان خطبه خوانی غدیر برگزاری مسابقات ورزشی اعطای جهیزیه به جوانان حاشیه شهر از دیگر برنامه های این ایام است.

 

وی گفت: رساندن پیام غدیر با شعار لبیک یا رسول الله از دیگر برنامه ها است که امیدواریم همه در هر موقعیتی که هستند این خطاب پیامبر را به همه برساند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین