پنج شنبه, 21 آذر 1398
شناسه خبر:1227

قلب ها باید مرکز تجلی نور امامت باشد

  • انداز قلم

ویژه برنامه های عید غدیر خم در کهگیلویه وبویراحمد اعلام شد

                                 

دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر در استان کهکیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در آستانه دهه ولایت و امامت هستیم گفت : برنامه های مختلفی مصوب شد که در طول دهه ولایت در استان انجام می شود.
به گزارش  روابط عمومی بنیاد بین المللی غدیر از کهکیلویه و بویراحمد، امام جمعه یاسوج و ریاست بنیاد بین المللی غدیر استان در جلسه شورای برنامه ریزی ستاد بنیاد بین المللی غدیر استان گفت : برای بزرگداشت غدیر لازم است برنامه های متناسب با این دهه را اجرا کنیم که موجب آگاهی دادن به نسل آینده شود و فضایل امام و منسب امامت و ولایت تبیین و ابهامات برطرف شود.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی با بیان اینکه عید غدیر عید الهی برای همه مسلمانان است افزود : چون جامعه ما یک جامعه ولایی است باید همه اطلاعات لازم در این زمینه به مردم داده شود و قلب ها مرکز تجلی نور امامت قرار گیرد.
دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر کهگیلویه و بویراحمد هم با بیان اینکه در آستانه دهه ولایت و امامت هستیم گفت : امروز برنامه های مختلفی در این جلسه مصوب شد که در طول دهه ولایت در استان انجام می شود.
حجت الاسلام شجاعیان افزود : این برنامه ها شامل کتابخوانی غدیر و جشن غدیر در شهر یاسوج با حضور آحاد مردم در پارک ولایت برگزار می شود و این جشن ها در سایر شهرستان های استان هم برگزار خواهد شد.
وی گفت : برنامه های دیگری مانند پیاده روی به مناسبت عید سعید غدیر خم در سراسر استان ، جشنواره های المپیاد های ورزشی ، و بازدید از خانواده های شهدا و ایثارگران و برگزاری همایش های تبلیغی و تبیینی و بحث مباهله در خصوص اثبات حقانیت اهل بیت علیه السلام برگزار خواهد شد.
دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر در استان همچنین گفت : ارسال یک فراخوان مقاله در باب غدیر به صورت کشوری را داریم که از نویسندگان این مقالات در استان تجلیل خواهد شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین