پنج شنبه, 21 آذر 1398
شناسه خبر:1223

اعلام آمادگی ۷۵ هیئت مذهبی کردستان برای اجرای برنامه‌های دهه ولایت

  • انداز قلم

رئیس شورای هیئات مذهبی کردستان گفت: ۷۵ هیئت مذهبی استان برای اجرای برنامه‌های دهه ولایت از عید قربان تا عید غدیر اعلام آمادگی کردند.نورعلی خزاعی، رئیس شورای هیئات مذهبی استان کردستان، از اعلام برنامه‌های شورای هیئات مذهبی استان به مناسبت دهه ولایت در استان خبر داد.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون بیش از ۶۲۰ هیئت مذهبی در استان کردستان فعالیت دارند، افزود: هیئات مذهبی استان در طول سال برنامه‌های مختلفی را در مناسبت‌های ملی و مذهبی انجام می‌دهند که در این راستا ۷۵ هیئت نیز برای اجرای برنامه‌های دهه ولایت از عید قربان تا عید غدیر اعلام آمادگی کرده‌اند.

رئیس شورای هیئات مذهبی استان کردستان با اشاره به اینکه ۲۴ ایستگاه صلواتی در سطح استان برپا می‌شود، بیان کرد: ۱۲ مورد از این ایستگاه‌ها در عید غدیر و ۱۲ ایستگاه نیز در عید قربان در میادین اصلی شهرهای کردستان برپا خواهد شد.

وی دیدار اعضای شورای هیئات مذهبی کردستان با خانواده‌های بی‌بضاعت، اهدای گوشت قربانی به سالمندان و مراکز خیریه و تلاش برای آزادی زندانیان را از دیگر اقدامات شورای هیئات مذهبی برای ایام هفته ولایت ذکر کرد.

خزاعی استمرار کمک به سیل‌زدگان و تهیه اقلام مردمی مورد نیاز برای مناطق سیل‌زده کشور را از دیگر برنامه‌های هفته ولایت شورای هیئات مذهبی استان برشمرد و بیان کرد: اهدای جوایز به ۱۲۰ نفر از جوانان و نوجوانان عضو هیئات مذهبی که در فعالیت‌های تابستانی مشارکت داشتند نیز از برنامه‌های این شورا در هفته ولایت است.

رئیس شورای هیئات مذهبی استان کردستان اظهار کرد: فضاسازی تبلیغی و ایجاد فضای نشاط‌آور در هیئات مذهبی با رعایت شئونات اسلامی از دیگر برنامه‌های هیئات مذهبی است.

وی به دیدار شورای هیئات مذهبی استان با مسئولان ارشد استان اشاره کرد و یادآور شد: دیدار با نماینده ولی‌فقیه و نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری نیز از دیگر برنامه‌های شورای هیئات مذهبی استان خواهد بود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین