شنبه, 03 اسفند 1398
شناسه خبر:862

برای گسترش فرهنگ غدیر در جامعه چندین کتاب چاپ کرده ایم

  • انداز قلم

 برای گسترش فرهنگ غدیر در جامعه چندین کتاب چاپ کرده ایم

 
 تاریخ ثبت: 2/2/1396      
     

 

 به نقل ازخبرگزاری شبستان: مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر، گفت: این بنیاد در راستای گسترش فرهنگ غدیر در جامعه با همکاری تعدادی از سازمان‌ها و نهادهای فرهنگی و هنری، چندین کتاب از جمله «همسایه خدا» «خم غدیر» و «دوباره غدیر» را منتشر کرده است.

به گزارش خبرنگار مسجد و کانون‌های مساجد خبرگزاری شبستان، حسین ظریف‌منش، در نشست هیئت‌مدیره بنیاد بین‌المللی غدیر که دیشب (29 فروردین) در محل این بنیاد برگزار شد، گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اخیرا در نشستی که با حضور آیت‌الله صدیقی برگزار شد، قول مساعد برای ساخت فیلمی با موضوع غدیر را دادند و مقرر شد جلسه‌ای با حضور تعدادی از کارگردانان کشور در این موضوع برگزار شود.

وی افزود: دکتر صالحی امیری در آن نشست به عنوان رییس بنیاد غدیر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انتخاب شد و ایشان نیز حجت‌الاسلام والمسلمین ارباب سلیمانی؛ دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، را به عنوان دبیر اجرایی این بنیاد در این وزارتخانه معرفی کردند.

مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر، اضافه کرد: ائمه جماعات مساجد و ائمه جمعه سراسر کشور در برگزاری کارگاه‌ها و همایش‌ها با موضوع غدیر و ولایت، همکاری خوبی با بنیاد غدیر داشته‌اند و همین همکاری، موجب گستردگی فعالیت‌های این بنیاد در کشور شده است.

ظریف‌منش گفت: علاوه بر حجت‌الاسلام والمسلمین ارباب سلیمانی، آقایان فیض و خامه‌یار به ترتیب به عنوان دبیران اجرایی بنیاد بین‌المللی غدیر در وزارت آموزش و پرورش و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی منصوب شدند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین