شنبه, 03 اسفند 1398
شناسه خبر:786

دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر در استان قزوین منصوب شد

  • انداز قلم

دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر در استان قزوین منصوب شد

     
تاریخ ثبت: 29/9/1396      
     

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی غدیر ، محسن حق شناس به عنوان دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر در استان قزوین منصوب شد . بنا به این گزارش دکتر ظریف منش مدیرعامل بنیاد بین المللی غدیر در این خصوص اظهار داشت ، بر اساس پیشنهاد نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه قزوین جناب حجه الاسلام والمسلمین عابدینی ، آقای محسن حق شناس که از چهره های فعال و پرتلاش فرهنگی استان قزوین هستند به سمت دبیر اجرایی بنیادغدیر در این استان منصوب شدند.                                                                                                                                                                                                               

ظریف منش گفت ، پیش از این حجه الاسلام والمسلمین اوتارخانی این مسؤلیت را به عهده داشتند  این مراسم که درحاشیه جلسه هیات مدیره بنیاد برگزار شد ، با حضور دبیرکل بنیاد بین المللی غدیر حضرت  آیت الله صدیقی و سایر اعضای هیات مدیره برگزارشد و حکم ایشان توسط دبیرکل بنیاد بین المللی غدیر به وی اعطا شد .                                                            

آیت الله صدیقی در مراسم اعطای حکم دبیراجرایی بنیاد بین المللی غدیر در استان قزوین  ضمن برشمردن ارزش کار برای امیرالمؤمنین و غدیر ، خدمت و فعالیت در این مسیر را توفیق الهی دانستند و ابراز امیدواری کردند با توجه به تدیّن و ولایتمداری مردم عزیز استان قزوین ، فعالیتهای غدیری استان اصلاح و درسطح گسترده ای پیگیری و اقدام شود .

ایشان درپایان با تبریک این انتصاب به مردم متدین استان قزوین رونق کار غدیر و امیرالمومنین را در استان خواستار شدند .

             
     

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین