شنبه, 03 اسفند 1398
شناسه خبر:758

ظرفیت غدیر ظرفیتی بی‌منتهاست

  • انداز قلم

ظرفیت غدیر ظرفیتی بی‌منتهاست

 
 تاریخ ثبت: 20/5/1395      
     

     
     

به گزارش مرکز اطلاع رسانی بنیاد بین المللی غدیر، حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری و رییس بنیاد بین المللی غدیر این استان امشب در آیین افتتاحیه ساختمان نمایندگی بنیاد غدیر و تکریم و معارفه دبیر اجرایی بنیاد غدیر چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: ظرفیت غدیر ظرفیتی بی‌ منتها بوده و زیباترین عرصه برای رسیدن به کمالات انسانی است.

نماینده ولی‌فقیه در چهارمحال و بختیاری افزود: بنیاد غدیر در کشور بسیار ارزشمند است و تلاش‌های فراوانی در راستای تشکیل این بنیاد انجام شده است.

وی تشریح کرد: ساختمان بنیاد غدیر چهارمحال و بختیاری یک مجموعه فرهنگی است که یک طبقه از آن به حسینیه برای انجام فعالیت‌های فکری و فرهنگی و یک طبقه به بنیاد غدیر اختصاص دارد و امید است به زودی این مجموعه در راستای انجام فعالیت‌های مفید فرهنگی و مذهبی در این استان تکمیل شود.

امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه بنیاد غدیر در استان‌های مختلف کشور فعال است، بیان داشت: بنیاد غدیر این استان حدود 10 سال فعالیت انجام داده و امید است در ادامه نیز فعالیت گسترده‌ای داشته باشد.

به گزارش فارس در پایان این مراسم از علی گرجی دبیر اجرایی سابق بنیاد غدیر چهارمحال و بختیاری قدردانی و طی حکمی سید مصطفی هاشمی برای مدت دو سال به عنوان دبیر اجرایی بنیاد غدیر چهارمحال و بختیاری منصوب شد.
     
             
     

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین