شنبه, 03 اسفند 1398
شناسه خبر:719

مدیر عامل بانک مهر ایران، نماینده بنیاد بین المللی غدیر شد

  • انداز قلم

مدیر عامل بانک مهر ایران، نماینده بنیاد بین المللی غدیر شد
 
تاریخ ثبت: 31/3/1395      

 


طی مراسمی با حضور آیت الله صدیقی دبیر کل بنیاد بین المللی غدیر، سیامک دولتی به عنوان نماینده این بنیاد در بانک قرض الحسنه مهر ایران منصوب گردید.

به گزارش اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در جریان این مراسم، نماز ظهر و عصر با حضور سردار دکتر حسین ظریف منش مدیرعامل و مشتاقی عضو هیات مدیره بنیاد بین المللی غدیر و همچنین صمدی و غفاری اعضای هیات مدیره به همراه جمعی از مدیران و کارکنان بانک  به امامت حضرت آیت الله صدیقی  در محل نمازخانه ساختمان ادارات مرکزی اقامه شد.

آیت الله صدیقی در این مراسم، ضمن اعطای حکم ریاست نمایندگی بنیاد بین المللی غدیر به دولتی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران بیان داشت: ترویج اسلام و آموزه های عالی آن امری نیست که آن را تنها منحصر به ایران و یا حتی کشورهای اسلامی بدانیم، بلکه تلاش ما باید برای معرفی نورانیت اسلام در سراسر گیتی باشد.

دبیر کل بنیاد بین المللی غدیر افزود: خدا رو شکر که در این بانک، خدمات قرض الحسنه واقعی و اسلامی به مردم نیازمند پرداخت می شود و مطمئناً کار برای خدا برکت به همراه خواهد داشت.

در ادامه مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز تاسیس دفتر نمایندگی بنیاد غدیر در این بانک را افتخاری بزرگ برای تمامی مجموعه کارکنان دانست و اظهارداشت: امیدواریم این رویداد زمینه خدمت رسانی درخور و شایسته به خاندان اهل بیت علیهم السلام را برای همه ما فراهم آورد.

دولتی ضمن قدردانی از اعتماد آیت الله صدیقی و سایر اعضای بنیاد بین المللی غدیر به بانک قرض الحسنه مهر ایران بیان داشت: کارکنان این بانک افرادی خدمتگزار و صدیق در راستای ارائه خدمت به مردم هستند و امیدوارم از این پس نیز قدمهای راسخی را در راه تحقق منویات اسلام بر دارند.

در پایان، با اعطای حکمی از سوی آیت الله صدیقی ، سیامک دولتی به سمت ریاست نمایندگی بنیاد بین المللی غدیر در بانک قرض الحسنه مهر ایران منصوب شد.
گفتنی است بنیاد بین المللی غدیر یکی از مقتدرترین تشکل های فرهنگی جهان اسلام بوده و طی سال های اخیر اقدامات زیادی را برای معرفی و تبیین ابعاد واقعه غدیر و ترویج آموزه های معنوی تشیع در کشورهای اسلامی به انجام رسانده است.       
             
     

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین