شنبه, 03 اسفند 1398
شناسه خبر:685

هشتمین همایش ملی سیره علوی در لرستان برگزار شد

  • انداز قلم

هشتمین همایش ملی سیره علوی در لرستان برگزار شد
   
تاریخ ثبت: 18/10/1395      


به گزارش مرکز اطلاع رسانی بنیاد بین المللی غدیر ؛  هشتمین همایش ملی سیره علوی با همت بنیاد بین المللی غدیر استان لرستان و با حضور آیت‌الله محسن اراکی دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، و همچنین جمعی از مسئولین استانی در دانشگاه لرستان برگزار شد.

سعید فرح‌بخش دبیر هشتمین همایش سیره علوی در این جلسه اظهار داشت: هشتمین همایش ملی سیره علوی با مشارکت دانشگاه‌های استان لرستان برگزار شد که دانشگاه علمی کاربردی استان افتخار میزبانی اجرایی این همایش را بر عهده دارد.

فرح بخش عنوان داشت: شورای سیاست‌گذاری هشتمین همایش ملی سیره علوی در اردیبهشت ‌ماه سال جاری  با حضور نماینده ولی‌فقیه و رئیس بنیاد بین المللی غدیر استان برگزار شد که وی خود به‌ عنوان رئیس شورا بود  و دانشگاههای استان هم عضو این شورا بودند.

وی گفت :در ابتدای سیاست گذاریهای شوراها کمیته ای به نام کمیته علمی تشکیل شد که اعضای این شورا هیئت‌علمی دانشگاهها و روحانیون استان بودند.

فرح بخش افزود: نتایج تشکیل شوراها منجر به همایش فراخوان‌ مقاله های متعددی شد که در شبکه‌ها اطلاع‌رسانی وسیعی صورت گرفت لذا مقالات متعددی از سراسر کشور  به دبیرخانه این همایش ارسال شد.

دبیر هشتمین همایش سیره علوی یاد آور شد: 153 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده است  که از بین این تعداد 124 مقاله توسط داوران مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: هر مقاله  توسط  دو نفر از داوران مورد ارزیابی قرار گرفت که  پس از آن مقالات مختلفی  هم را انتخاب کردیم.

فرح بخش بیان داشت: 20 مقاله به عنوان مقاله اول انتخاب شدند که این مقاله ها به صورت شفاهی ارائه خواهند شد  و 26 مقاله  دیگر به صورت پوستردر این همایش  به نمایش گذاشته شدند .

دبیر هشتمین همایش سیره علوی این همایش را به صورت ملی خواند و افزود: مجموع مقاله ها 98 مقاله است که به صورت سی دی  به چاپ رسیده است .
     
             
           
      

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین