چهارشنبه, 14 خرداد 1399
شناسه خبر:1231

هدف اصلی دشمنان ضربه زدن به دو مسئله مهم عاشورا و غدیر است

  • انداز قلم

مدیرعامل بنیاد بین المللی غدیر گفت : هدف اصلی دشمنان ضربه زدن به دو مسئله مهم عاشورا و غدیر است


به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی غدیر ، دکترحسین ظریف‌منش دیروز با سفر به استان کرمان و بازدید از بنیاد بین المللی غدیر استان مذکور با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان حجت‌الاسلام والمسلمین جلالی دیدار کرد .
مدیرعامل بنیاد در این دیدار با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری و تاکید ایشان مبنی بر تربیت متخصص در موضوع غدیر اظهار داشت : رهبر معظم انقلاب در نخستین دیدار مسئولین این بنیاد با ایشان فرمودند «بروید برای غدیر متخصص تربیت کنید».
وی گفت : منویات و توصیه‌های رهبرمعظم انقلاب در رابطه با غدیر نشان از اهمیّت این مسئله دارد و این  فرمایشات رهبر معظم انقلاب از سویی و نیاز روز افزون جامعه اسلامی به معرفی و تعمیق این اندیشه ناب و آشنایی جوامع اسلامی با این تفکر نجاتبش وظیفه ما را مضاعف می‌ نماید .
مدیرعامل بنیاد بین‌المللی غدیر با اشاره به اینکه غدیر زوایای مختلفی دارد بیان  داشت : اعلام ولایت امیرالمومنین(ع) به عنوان استمرار نبوت و معرفی حضرت امیرالمومنین(ع) به عنوان بالاترین فضیلت‌ها و یک نماد بی بدیل یکی از زوایای غدیر است .
ایشان با اشاره به شرایط امروز جامعه و هجمه فکری و فرهنگی دشمنان اسلام تصریح کرد: هدف اصلی دشمنان ضربه زدن به دین و اعتقادات مردم کشور ما به ویژه در دو مسئله مهم عاشورا و غدیر است.
ظریف‌منش با بیان اینکه واقعه غدیرخم حقیقتی عظیم است که باید برای احیاء و توسعه آموزه‌ها و تعالیم آن تلاش کنیم افزود : انقلاب اسلامی ما نیز تداوم راه غدیر و مکتب اهل‌بیت(ع) است.
وی با اشاره به اینکه برنامه فرهنگی و هنری بازسازی واقعه غدیر خم، یک برنامه کاملا مردمی است که همه کارهای آن به دست جوانان است گفت : بر خود وظیفه می‌دانیم تا با برپایی و برگزاری کارگاه‌های تخصصی غدیرشناسی در سراسر کشور نسبت به انجام این مهم تلاش کنیم .

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین