چهارشنبه, 14 خرداد 1399
شناسه خبر:1220

آیت الله جنتی : انشاء الله در روز قیامت در برابر حضرت علی علیه‌السلام سرفراز باشیم

  • انداز قلم

آیت الله جنتی : انشاء الله در روز قیامت در برابر حضرت علی علیه‌السلام سرفراز باشیم . 


آیت الله جنتی : انشاء الله در روز قیامت در برابر حضرت علی علیه‌السلام سرفراز باشیم .  
دیدار آیت الله صدیقی دبیرکل بنیاد بین المللی غدیر و حجه الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی بهمراه مسئولین وخیرین وخادمان غدیر با آیت الله جنتی
به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی غدیر ، آیت الله صدیقی دبیرکل بنیاد بین المللی غدیر و به همراه مسئولین و تعدادی از خیرین و خادمان غدیر صبح امروز سه شنبه با آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان در محل این شورا دیدار و گفت ‌وگو کردند.
 
بنا به این گزارش آیت‌الله جنتی عضو هیئت امناء بنیاد بین المللی غدیر در این دیدار ضمن خوش‌آمدگویی و تبریک ایام متبرکه ذی‌الحجه که ماه دعای عرفه، عید قربان و عید غدیر است، گفت: باید از برکات این ماه به خوبی بهره‌مند شویم و بیشتر به خدا توجه کنیم، چون هر چه داریم از خدا داریم و اگر رابطه ما با خدا خوب شد ، امور اصلاح می‌شود و الا ضرر خواهیم کرد .
 
آیت الله جنتی با بیان اینکه آیات متعدد قرآن راجع به انفاق توصیه‌هایی دارد ، گفت : قرآن به انفاق در راه خدا دعوت می‌کند ؛ چرا که هر چه در این راه پرداخت شود در عوض چندین برابر دردنیا و آخرت پس داده خواهد شد .
آیت الله جنتی خطاب به محبان و خدمتگزاران به غدیر و امیر مومنان گفتند :  الحمدالله مردم ایران عشق و علاقه خود را به اهل بیت علیهم‌السلام نشان داده‌اند و هر جا آثاری از اهل بیت علیهم‌السلام بوده، اظهار علاقه کرده و در این راه سخاوتمندانه کمک کرده‌اند .
دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه در کشور ما حضرت علی علیه‌السلام نباید مظلوم واقع شود، گفت: الحمدالله مردم ایران عشق و علاقه خود را به اهل بیت علیهم‌السلام نشان داده‌اند و هر جا آثاری از اهل بیت علیهم‌السلام بوده، اظهار علاقه کرده و در این راه سخاوتمندانه کمک کرده‌اند.
 
عضو هیئت امناء بنیاد بین المللی غدیرافزود : مردم ایران عاشق حضرت علی علیه ‌السلام هستند و این مملکت خانه امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام است و بنیاد بین‌المللی الغدیر که حضرت آیت‌الله خزعلی بنیانگذار آن بود ـ خداوند او را با امیر مؤمنان محشور بدارد ـ با کمک خیرین محترم توانستند این بنیاد را در داخل و خارج از کشور به خوبی راه ‌اندازی کنند .
 
وی با بیان اینکه بنیاد بین‌المللی الغدیر با همت بلند خیرین و دست‌اندرکاران آن، الان بنیاد قدرتمندی شده است ، افزود : در این وضعیت که مشکلات اقتصادی با توجه به تحریم‌های ظالمانه دشمنان تبدیل به مشکل عام شده است، این بنیاد با کمک شما خیرین به کار خود ادامه می‌دهد و ان‌شاءالله رو به رشد است.

دبیر شورای نگهبان در پایان از زحمات آیت‌الله صدیقی که مسئولیت بنیاد بین‌المللی الغدیر را دارد تقدیر و تشکر کرد و گفت : ان‌شاءالله بتوانیم کمکی در این راه داشته باشیم تا در روز قیامت در برابر حضرت علی علیه‌السلام سرفراز باشیم .
رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت : خیرین محترم با خدمت خود به غدیر با امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام معامله می‌کنند .

حجه الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری نیز بعنوان عضو هیئت امنائ بنیاد بین المللی غدیر نیز در این جلسه حضور داشت ، ایشان طی سخنانی به بیان داستان غدیر پرداختند و گفتند غدیر از افتخارات ما شیعیان است . وی گفت : افتخار دارم در این جلسه‌ای که مربوط به امیرالمؤمنین است توانستم شرکت کنم و از بیانات حضرت آیت‌الله جنتی استفاده نمایم .

وی با بیان اینکه نقش اقتصاد در فقه اسلامی نقش عظیمی است ، به شرایط کنونی کشور با توجه به محاصره اقتصادی و تحریم اشاره و تأکید کرد : عزیزانی که توان مالی دارند و می‌توانند ، باید در راه خدا انفاق کنند، البته عزیزان زیادی هستند که بدون نام و نشان از مال که هیچ از جان خودشان نیز می‌گذرند ؛ نمونه آن هم سیل اخیر در ابتدای سال بود که از اقصی نقاط کشور مردم متدین خودشان آمدند و یا مالشان را فرستادند و کمک و دستگیری کردند .

محمدی‌گلپایگانی خطاب به خیرین حاضر در جلسه گفت : شما خیرین محترم با امیرالمؤمنین علی علیه‌السلام معامله می‌کنید ، شخصیتی که یکی از القاب ایشان قسیم النار و الجنه است و دست شیعیان و دوستان خود و شما را انشاءالله خواهد گرفت ؛ لذا باید به روزی اندیشید که دیگر دست ما از این دنیا کوتاه شده و روز مباداست.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین