چهارشنبه, 14 خرداد 1399
شناسه خبر:1214

همایش ملی «مدیریت و فرماندهی از منظر امیرمومنان علی(ع)» برگزار می‌شود

  • انداز قلم

اولین نشست کمیته برگزاری همایش ملی فرماندهی و مدیریت از منظر امیرمومنان علی علیه السلام با حضور دبیرکل بنیاد بین المللی غدیر حضرت آیت الله صدیقی برگزار شد .


در این نشست که دکترظریف منش مدیرعامل بنیاد بنیاد بین المللی غدیر و نمایندگان برخی دانشگاه های کشور نیز حضور داشتند ، آیت الله صدیقی دبیرکل بنیاد از اهتمام حاضران به غدیر و امیر مومنان علی علیه السلام و تمهید مقدمات لازم برای برگزاری همایش علمی پژوهشی مدیریت و فرماندهی از منظر مولای متقیان امیر مومنان علیه السلام تقدیر و تشکر نمودند .
آیت الله صدیقی گفت : وجود مقدس امیرمومنان علی علیه السلام تنها شخصیت در میان انبیاء و اوصیا هستند و بعنوان یک انسان کامل همۀ سعادت ها و کمالات در وجود نازنین این دردانۀ هستی متجلی شده است .
صدیقی گفت : وجود مقدس امیر مومنان به مصداق آیۀ شریفه انما ولیکم الله والرسوله جریان علوی را تا روز قیامت تثبیت کرده است .  
وی اظهار داشت : این اقدام شما در برگزاری این همایش کار بسیار خوبی است و قطعا دست قدرت خداوند متعال بالای سرشماست و نور هدایت در مسیر کار و امدادهای غیبی قرین کار شماست و و به امید حق در این امر مهم موفق خواهید بود  .

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین