پنج شنبه, 26 تیر 1399
شناسه خبر:1078

اجتماع عظیم غدیریون در شهرکرد برگزار می‌شود

  • انداز قلم

اجتماع عظیم غدیریون در شهرکرد برگزار می‌شود

 
 تاریخ ثبت: 6/6/1396      
     


     
     
دبیر اجرایی بنیاد بین‌المللی غدیر چهارمحال و بختیاری از اجتماع بزرگ غدیریون در ۱۳ شهریورماه سال‌جاری در مصلای بزرگ امام‌خمینی شهرکرد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) از چهارمحال و بختیاری به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، حجت‌الاسلام سیدمصطفی هاشمی صبح امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت ایام دهه امامت و ولایت و عیدغدیرخم، در فرمانداری شهرکرد از برگزاری اجتماع عظیم غدیریون خبر داد و اظهار کرد: این اجتماع بزرگ  ۱۳ شهریورماه سال‌جاری در مصلی امام‌خمینی شهرکرد برگزار می‌شود.
وی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی اجتماع غدیریون، اضافه کرد: حضور و سخنرانی سه مهمان خارجی که به تازگی به اسلام روی آورده‌اند در این برنامه، عمامه‌گذاری طلاب استان با حضور حجت‌الاسلام رئیسی از تولیت آستان قدس رضوی، برگزاری مراسم عقد، مولودی‌خوانی، بازروایی خطبه غدیر و قرائت زیارت جامعه‌کبیره از مهم‌ترین عناوین برنامه‌های فرهنگی پیش‌بینی شده در این اجتماع است.
دبیراجرایی بنیاد بین‌المللی غدیر چهارمحال و بختیاری افزود: از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در ایام دهه امامت و ولایت در استان، توزیع اقلام و بسته‌های غذایی در بین محرومان، دیدار و تجلیل از سادات و نصب تراکت با موضوع ولایت و امامت امام‌علی(ع) بر روی تاکسی‌های سطح شهر است.
     
      

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین