شنبه, 03 اسفند 1398
شناسه خبر:1066

اولین نشست تخصصی غدیرشناسی مسئولین مؤسسات قرآن و عترت

  • انداز قلم

اولین نشست تخصصی غدیرشناسی مسئولین مؤسسات قرآن و عترت

 

 تاریخ ثبت: 2/12/1396      

     

 

اولین نشست تخصصی غدیرشناسی مسئولین مؤسسات قرآن و عترت و مدیران بنیاد بین المللی غدیر در استان تهران برگزارشد

ترویج تفکر غدیر به منزلۀ بیمۀ شدن دین وکشور در برایرحوادث ، هجمه ها و طوطئه های رنگارنگ دشمنان است

به گزارش روابط عمومی بنیاد بین المللی غدیر ، اولین نشست تخصصی غدیرشناسی مسئولین موسسات قرآن و عترت و مدیران بنیاد بین المللی غدیر در استان تهران برگزارشد

این گزارش افزود : نشست مذکور با هدف تبیین ضرورت ترویج تفکر غدیر و استفاده از ظرفیتهای مؤسسات قرآنی کشور در این راستا تشکیل شده است .

مدیرعامل بنیاد بین المللی غدیر با حضور در این نشست علمی و تخصصی ضمن بیان ضرورت تلاش های هماهنگ و حساب شده برای ارتقای فرهنگ غدیری مردم از طریق برگزاری دوره های تخصصی و عمومی غدیرشناسی ، اقدام همه جانبۀ نهادها و دانشگاه ها و مراکز و مؤسسات فرهنگی کشور را برای انجام این حرکت سازنده خواستار شدند .

ایشان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در این خصوص گفتند : معظم له درضرورت واهمیّت غدیر فرمودند « زنده نگه داشتن غدیر ، زنده نگه داشتن اسلام هست » . لذا بنیاد بین المللی غدیر بعنوان متولی اصلی اشاعۀ تفکر ناب غدیر ، تلاش و حرکت در این مسیر را به منزلۀ بیمۀ کشور و دین اسلام در برایر حوادث ، طوطئه های رنگارنگ و هجمه های ناجوانمردانۀ دشمن قرآن و اسلام و امت اسلامی دانستند .

بنا به این گزارش ، حجه الاسلام والمسلمین نوری زاده دبیر اجرایی بنیاد بین المللی غدیر در استان تهران نیز در این همایش تخصصی از همۀ مؤسسات قرآن و عترت استان تهران خواست با توجه ویژه به امر ترویج و تبیین ابعاد مختلف فرهنگ و فلسفۀ غدیر ، برای ارتقاء این معارف الهی در میان مردم تلاش هماهنگ و مضاعف نمایند .

وی درپایان گفت : در اسفند ماه نیز نشست هایی را با این موضوع و این اهداف برگزار خواهد شد که زمان آنها اطلاع رسانی خواهد شد .
     

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین