شنبه, 03 اسفند 1398
شناسه خبر:1051

برنامه‌های بنیاد غدیر به تمام ادارات یزد ابلاغ شد

  • انداز قلم

برنامه‌های بنیاد غدیر به تمام ادارات یزد ابلاغ شد

 
 تاریخ ثبت: 24/5/1396      

 


     
برنامه‌های بنیاد غدیر به تمام ادارات یزد ابلاغ شد / شهید حججی حجت را بر مردم و مسئولان ایران تمام کرد

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد به شهادت شهید حججی اشاره کرد و با بیان اینکه این شهید حجت را بر مردم و مسئولان ایران تمام کرد، گفت: برنامه‌های بنیاد غدیر به تمام ادارات یزد ابلاغ شد.
حجت الاسلام و المسلمین محمدشریف حسینی کوهستانی پیش از ظهر امروز در نشست بنیاد غدیر استان یزد به شهادت مظلومانه شهید حججی اشاره کرد و اظهار داشت: این شهید والا مقام حجت را بر تمام مردم و مسئلوان ایران تمام کرد.
وی ادامه داد: این که شهید حججی با آن صلابت و اقتدار و شجاعت در برابر دشمن ایستادگی می‌کند و مسئولان عالی‌رتبه ایران در ارتباط با این شهید عزیز سخنان بسیار مهمی بیان می‌کنند نشان دهنده ضرورت توجه به مسئله ایثار و شهائت در جامعه و مبارزه با تروریست است.
دبیر بنیاد بین المللی غدیر یزد از ابلاغ برنامه‌های بنیاد بین‌المللی غدیر به ادارات یزد خبر داد و گفت: با توجه به اینکه این برنامه‌ها به صورت سراسری ابلاغ شده، تمام دستگاه‌‌ها از ابتدای شروع فعالیت‌ها، برنامه‌ها را دریافت کرده‌اند.
حسینی کوهستانی عنوان کرد: علاوه بر این برنامه‌ها، هر ارگان و نهادی که برنامه‌های خاصی دارد لازم است سریعا این برنامه را به دبیرخانه بنیاد اطلاع‌رسانی کرده تا هماهنگی‌های لازم برای آن انجام شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد با بیان اینکه یکی از برنامه‌های انجام شده در سال‌های گذشته بحث بازسازی واقعه غدیر بوده، عنوان کرد: این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید نسبت به آن توجه ویژه‌ای داشته باشیم که به بهترین نحو ممکن انجام شود.
وی به اجرای طرح‌های اطعام در زمان‌های مختلف اشاره کرد و گفت: یکی از مباحث مهمی که نسبت به اجرای طرح‌های اطعام تاکید صورت گرفته، مردمی بودن این طرح است.
دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر یزد با تاکید بر ضرورت توجه به مباحث فرهنگی و دینی جامعه به ویژه جوانان، عنوان کرد: خوشبختانه اقدامات گسترده‌ای در این زمینه صورت گرفته و برنامه‌‌هایی برای تحکیم اعتقادات جوانان استان اجرا می‌‌شود.
حسینی کوهستانی خاطرنشان کرد: در ایام عید غدیر برنامه‌های متعددی در استان برگزار می‌شود ولی به نظر می‌رسد بهتر است علاوه بر این برنامه‌‌ها، یک جلسه بزرگ و عظیم استانی به صورت واحد در نقطه‌ای مشخص از استان برگزار شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین