شنبه, 03 اسفند 1398
شناسه خبر:1049

بنیاد بین المللی غدیر در فضای مجازی فعال باشد

  • انداز قلم

 بنیاد بین المللی غدیر در فضای مجازی فعال باشد

 

  تاریخ ثبت: 2/2/1396      
     

 

 دبیرکل بنیاد بین‌المللی غدیر، گفت: این بنیاد باید تدابیر ویژه‌ای برای اطلاع‌رسانی برنامه‌های خود در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی داشته باشد زیرا امروزه این موارد نفوذ گسترده‌ای در جامعه دارند.

آیت الله کاظم صدیقی، شب گذشته (29 فروردین) در جمع اعضای هیئت‌مدیره بنیاد بین‌المللی غدیر که در محل این بنیاد برگزار شد با اشاره به روایتی درباره جایگاه برجسته حضرت امیر (ع) نزد خداوند، گفت: امیرالمومنین (ع) محبوب و دلداده خدا بود و در برابر مومنین، نهایت نرمش و تواضع و در برابر کفار، بسیار جدی و سختگیر بودند به طوری که برای پیروزی حق با هیچکس رودربایسی نداشتند.

 وی افزود: باید دل را از اغیار خالی کنیم تا میزبان خدا باشد و کسی جز پروردگار در آن جای نگیرد، آن وقت چنین دلی آماده دریافت محبت امیرالمومنین علی (ع) نیز هست.

 دبیرکل بنیاد بین‌المللی غدیر، خاطرنشان کرد: کسی که عاشق علی (ع) است باید خود را در راه مولا آماده کند، از ملامت‌ها نترسد و در برابر دشمن، صریح و شجاع باشد.

 صدیقی اضافه کرد: خدا را شکر که امیرالمومنین (ع) را داریم و بی آنکه خودمان بخواهیم ما را پرچمدار محبت امام علی (ع) و شیعه آن حضرت و فرزندان ایشان (علیهم السلام) قرار داده است.

 وی اظهار کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین ارباب سلیمانی و آقایان خامه‌یار و فیض، علاوه بر فعالیت در وزارتخانه‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در زمینه غدیر نیز می‌توانند نقش فعال‌تری در تمام برنامه‌های بنیاد بین‌المللی غدیر داشته باشند.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین