شنبه, 03 اسفند 1398
شناسه خبر:1020

پیام تسلیت بنیاد بین المللی غدیر در پی رحلت آیت الله مؤمن

  • انداز قلم

پیام تسلیت بنیاد بین المللی غدیر در پی رحلت آیت الله مؤمن

 
 تاریخ ثبت: 11/12/1397      
     

 

 
بنیاد بین المللی غدیر با صدور پیامی رحلتآیت الله مؤمن را تسلیت گفت.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا ، نبأ ؛ دفتر بنیاد بین المللی غدیر با صدور پیامی رحلت آیت الله مؤمن را تسلیت گفت. متن پیام به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

العلماء ورثة الأنبیاء

با کمال تأثر و تأسف خبر رحلت فقیه عالی قدر حضرت آیت الله حاج شیخ محمد مؤمن قمی رضوان الله علیه که پس از یک دوره بیماری به لقای الهی شتافت جامعه اسلامی را به سوگ نشاند و موجی از اندوه را در میان مردم مؤمن و ولایت مدار ایجاد کرد.

آن فقیه پارسا از جمله السابقون نهضت اسلامی و علمای عامل، بصیر و مجاهدی بود که در راه پیروزی انقلاب اسلامی و سپس تداوم پر افتخار آن همواره لبیک گوی به ندای امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری بوده و همیشه در عرصه های خطیر حضوری فعال و مؤثر داشت. آن دانشمند فرزانه و وارسته علاوه بر تربیت شاگردانی فاضل و تلاش علمی ماندنی و قابل تقدیر در حوزه مقدسه علمیه قم، یکی از ارکان شورای محترم نگهبان و از شخصیت های ارزشمند مجلس خبرگان بود.

بنیاد بین المللی غدیر فقدان آن عزیز سفر کرده را خسرانی جبران ناپذیر برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و جهان تشیع می داند و این مصیبت وارده را به رهبر معظم انقلاب، خانواده محترم و شاگردان آن فقیه مجاهد و وارسته و عموم مردم عزیز استان قم، تسلیت عرض می کند.

درود و رضوان الهی بر روح پاکش تقدیم کرده و رضوان الهی و علو درجات را برای ایشان از خداوند متعال مسئلت داریم.

بنیاد بین المللی غدیر»

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین