شنبه, 03 اسفند 1398
شناسه خبر:1015

پیام دبیر کل بنیاد بین المللی غدیر

  • انداز قلم

پیام دبیر کل بنیاد بین المللی غدیر


تاریخ ثبت: 28/9/1394      
     

     
     

پیام حضرت آیت الله صدیقی دبیر کل بنیاد بین المللی غدیر به هفتمین همایش ملی سیره علوی با رویکرد همدلی و همزبانی

 الحمدللّه و صلّی اللّه علی محمد و آله الطاهرین

  سلام برامیرالمؤمنین مظهر خدا و الگوی کامل خلق خدا ؛ او که در عبادت و سیاست و جهاد با دشمنان کافر و ظالم و منافق و در جوشش مهربانی و عاطفه با توده های مردم و در عدالت بی همتا و در نوازش یتیمان و درماندگان بی نظیر بود هموکه در دانش؛ کرسی نشین سلونی و در بینش افشاگر نفاق و فتنه بود و او که شمشیر دوبر علیه تحجّر کور و سکولار، و در مدیریت ممتاز بود وشخصیتی که نهج البلاغه اش اخی القرآن و حاوی بهترین روش در ارائه عرفان و سیاست و اخلاق و تربیت است و در مناجات شعبانیه و دعای کمیلش، خراباتیان جهان را پروانه شمع وجود ساخته است.

 سلام بر او و مظلومیت بی نظیرش و بر مهجوریت مرام و حکومت داریش و سلام بر احیاگران غدیرش خصوصاً امام راحل(ره) که پرچم غدیر را به اهتزاز درآورد و بر خلف صالحش امام خامنه ای (حفظه اللّه تعالی) که این پرچم را با اقتدار حفاظت کرد و درود بی پایان بر مردم ایران که از اعماق جان وسویدای قلوبشان عاشقانه طی این سه دهه و اندی سال با نثار قربانیان فراوان و بذل همه دارایی؛ پرچم غدیر را با مدل ولایت فقیه پاسداری کردند و سلام بر فقیه مجاهد و عاشق،  بنیانگذار بنیاد بین المللی غدیر و همه یاران ایشان در این مهم و تحیّات و رحمت الهی بر شما برگزارکنندگان این همایش ارزشمند، خصوصاً دانشگاهیان و رئیس محترم ودست اندرکاران دانشگاه پیام استان لرستان که در ارتقاء این رسالت مهم دیِن خود را به امام الائمه علی(ع) اَدا و با بنیاد بین المللی غدیر و امام جمعه عزیز و نماینده محترم ولی فقیه در استان لرستان ، در جبهه واحد افتخار می آفرینند.

 از اینکه موضوع همایش را سیرۀ علوی با رویکرد همدلی و همزبانی قرار داده اید دلیل هوشمندی و تعهد ستودنی شما بزرگواران است. امروز اخلاق در عرصه های مختلف زندگی بشر گم شده است و علیو سبک زندگی این ابرمرد تنها نسخۀ شفابخش بشریت امروز است و رابطه او با مردم نمونۀ کامل همدلی و همزبانی می باشد. (( علی خیر البشر)) »

 در پایان متواضعانه قدردان شما فرهیختگان موالی امیرالمؤمنین (ع) هستم و عرضه می دارم که امروز همه قدرت های استکباری خصوصاً شیطان بزرگ به جنگ امیرالمؤمنین (ع)آمده اند و با همۀ امکانات سر آن دارند که ولایت علوی در متن زندگی محقق نشود و امروز ، روز قیام همه جانبه و مقابله جانانه است که جبهه ولایت غدیر محور این قیام برای حفظ هویت اسلامی است.

 امید است در توسعه کیفی و کمّی این حرکت با استمداد از صاحب نظران ، هنرمندان و خیل عظیم جوانان مؤمن خصوصاً عالمان حوزوی و فرزانگان دانشگاهی و همۀ اقشار اهل ولایت موفق و مؤید باشید.»الَّذينَ جاهَدوا فينا لَنَهْدِيَنَّهُمْ سُبُلَنا » . والسّلام علیکم و رحمةاللّه و برکاته
     
      

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین عناوین