پنجشنبه ۰۹ تیر, ۱۴۰۱

برنامه‌های غدیر در ۳۵۷ شهر و روستای استان بوشهر اجرا می‌شود

    بازدید : 384
دبیر بنیاد بین المللی غدیر استان بوشهر با اشاره به…

جمعه, ۱ مرداد, ۱۴۰۰ :: ۲۰:۲۵

کد خبر : 2847

دبیر بنیاد بین المللی غدیر استان بوشهر با اشاره به اجرای برنامه‌های غدیر در ۳۵۷ شهر و روستای استان گفت: ۹۰۰ روحانی استان بوشهر در انتقال پیام غدیر فعال هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین کارگر صبح سه‌شنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با تبریک روز عرفه و دهه امامت و ولایت اظهار داشت: بنیاد غدیر استان بوشهر در سه بخش برنامه‌ها را برنامه ریزی کرده است.

وی با اشاره به اینکه مبلغان غدیر فعالیت‌های خود را در نقاط مختلف استان بوشهر انجام می‌دهند اضافه کرد: در ۲۷ شهر استان بوشهر دبیران اجرایی بنیاد غدیر داریم. هر امام جمعه رئیس بنیاد غدیر و یک نفر هم دبیر اجرایی بنیاد غدیر است.

دبیر بنیاد بین المللی غدیر استان بوشهر افزود: در روستاها افرادی تحت عنوان رابطین بنیاد غدیر با هدایت امام جمعه شهر در روستاها ستاد روستایی را تشکیل داده و در مرکز شهرستان‌ها و شهرها هم بنیاد غدیر تشکیل می‌شود.

وی ادامه داد: مبلغان غدیر در طول سال فعال دارند و ظهور و بروز برنامه‌ها در دهه امامت و ولایت است. در ۳۳۰ روستا رابط بنیاد غدیر داریم و در ۲۷ شهر دبیر اجرایی بنیاد غدیر فعالیت دارد.

کارگر با اشاره به اینکه ۹۰۰ روحانی در سطح استان در انتقال پیام غدیر فعال هستند و در برگزاری برنامه‌های بنیاد غدیر فعالیت دارند افزود: با هماهنگی فرمانده سپاه استان بوشهر، قرارگاه غدیر در استان تشکیل شد با بکارگیری بسیجیان و پایگاه‌های مقاومت برای انتقال پیام غدیر برنامه‌ریزی شده است.

وی با اشاره به اینکه دبیرخانه استانی غدیر در آموزش و پرورش استان بوشهر نیز تشکیل شده است افزود: به خاطر کرونا تجمع نداریم ولی با شبکه شاد پیام غدیر را به فرهنگیان و دانش‌آموزان در استان می‌رسانیم.

دبیر بنیاد بین المللی غدیر استان بوشهر تاکید کرد: صدا و سیما در دهه امامت برنامه‌های جشن غدیر استان را در شهرهای مختلف پوشش می‌دهد و هر شب برنامه‌ها پخش می‌شود.

وی گفت: در راستای برگزاری برنامه‌های غدیر، با همراهی و هماهنگی کمیته امداد، جمعیت جوانان هلال احمر، ورزش و جوانان، شورای هماهنگی تبلیغات، دانشگاه علوم پزشکی و دیگر مراکز آموزشی انجام شده است.

کارگر افزود: تلاش و برنامه ریزی شده تا جشن خانگی غدیر داشته باشیم. دستورالعمل اجرایی را ابلاغ کردیم و به بهترین عکس هم جایزه خواهیم داد. مطلب و محتوایی که باید پخش شود هم اعلام شده است.

نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق این سایت متعلق به بنیاد بین المللی غدیر می باشد .

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید